İşletmemiz, 2018 yılında KOSGEB desteğiyle tekstil şehri Bursa'da üretim faaliyetlerine başlamıştır. “Çeyizistan” markasıyla ticari faaliyetlere başlayan firmamız, ev tekstili ve çeyiz ürünlerinde kendi ürünlerimizin yanında Türkiye’nin alanında saygınlık kazanmış tedarikçileri ile çalışmaktadır. Uzaktan satışta faaliyet gösteren Çeyizistan'ın, Türkiye'nin lider pazar yerleri olan n11, Hepsiburada, Trendyol, gibi e-ticaret firmalarında mağazaları bulunmaktadır. %100 müşteri memnuniyetini hedefiyle çıktığımız bu yolda siz değerli müşterilerimize kendi e-ticaret platformumuzda da hizmet vermek istiyoruz.

Firmamız Çeyizistan, satış yaptığı ürünlerde kaliteden ödün vermeden en iyi fiyatı müşterilerine sunmayı görev edinmiştir. Sadece satış aşamasında değil satış sonrasında da ürününün arkasında duran ve müşterilerine her türlü desteği veren bir satış politikasına sahibiz.

Tüketicilerin satın almadan önce sıklıkla ziyaret ettiği ŞİKAYETVAR  sitesi incelendiğinde,Müşteri mennuniyetini ne kadar önemsediğimiz çok daha iyi anlaşılacaktır.
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.